Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 18 червня 2014, 19:10

grib

Отруєння дикоростучими грибами у нашому місті, на жаль, не рідкість. Принаймні декілька разів на рік по області реєструється, навіть смертельні випадки. Фахівці нагадують - у нашій місцевості проростає близька 100 видів грибів, але їстівних серед них майже не має, а 5 видів – взагалі смертельно отруйні,  яких не варто навіть торкатися. Втім 13 відсотків населення Кривого Рогу все ж таки використовує дикоростучі гриби для приготування страв. Нещодавно 2 парубкам це ледь не коштувало життя.

Гриби накопичують в собі велику кількість отруйних речовин з повітря, ґрунту та води. Шматочка отруйного грибу достатньо аби розпрощатися з життям.

Перші ознаки отруєння грибами проявляється вже у перші  5-6 годин після вживання у вигляді нудоти та діареї.  Необхідно відразу ж промити шлунок.

 Якщо ви дуже полюбляєте гриби, не збирайте їх  по  лісах, посадках та скверах , а краще завітайте до найближчого супермаркету, можливо це буде трохи дорожче для вашого гаманця, втім точно безпечніше для вашого здоров'я — доведено практикою.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити