Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РОЛЛЕР-СПОРТ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 04 липня 2014, 19:11

roliki

Три роки тому до спортивних організацій Кривого Рогу примкнула ініціативна група однодумців, які популяризують у місті роллер-спорт. Другий рік поспіль це громадське об’єднання розвиває спортивну дисципліну на офіційному рівні. Так, на сьогодні до складу активних прихильників пересування на роликових ковзанах входять більше 30-ти роллерів різновікових категорій.

Зважаючи на складну ситуацію в країні, цьогорічний спортивний сезон вніс чимало коректив у діяльність міської федерації роллер-спорту. Зокрема, криворіжці не змогли взяти участь у всеукраїнських змаганнях в Донецьку та міжнародному турнірі зі слалому в Одесі. Втім, у пошуку нових форм підвищення особистої майстерності місцеві роллери змогли проявити себе на весняній національній першості в Запоріжжі, звідки привезли 6 медалей та   на майстер-класі під керівництвом дворазової чемпіонки світу, законодавиці роллер-спорту в Україні – Марини Бойко.

Кінець червня ознаменувався для наших спортсменів проведенням внутрішньоклубних змагань із хай-джампінгу – стрибків з трампліну через планку. В цьому турнірі взяли участь майже 90 відсотків представників міської команди «Кривбас-роллер-тім».

Найбільш вдалі виступи провели Олександр і Павло Гамуляки, Микита Котлярів, Юлія Самохіна, Всеволод Голосюк, Олексій Шевченко, Влада Рудіюк, Анастасія Гончарова, Олена Щедрікова та Анастасія Герасимук. Протягом літа ці спортсмени візьмуть участь у черговій серії внутрішньоклубних змагань у різних дисциплінах, аби увійти в осінній спортивний сезон у гарній фізичній формі.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank