Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МIГРАЦIЙНА СЛУЖБА – ЗАКОРДОННI ПАСПОРТИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 08 липня 2014, 19:07

zagranpasport

Новий сезон вiдпусток – старi проблеми. Жителi Кривого Рогу, як i раніше, вистоюють у багатогодинних чергах, щоб отримати закордонний паспорт. У Міграційнiй службi пояснюють: у лiтнiй сезон зазвичай потік бажаючих отримати закордоннi паспорти різко зростає, а цьогоріч кiлькiсть заяв зросла вдвiчi. Навантаження на паспортистів величезне, за день приймають близько двохсот громадян.

До того ж, у районних віддiлах приймають заяви на отримання паспортів від жителів Сходу та Криму. Їх приймають у першу чергу.

Керівник Мiграцiйної служби Центрально-міського району повідомив, що з 1-го січня наступного року виїзд за кордон – в Росію, Крим та Європу – буде здійснюватися лише із закордонним паспортом. Це, за його словами, – теж одна з причин створення великих черг. Віталій Романюк нагадує: перелiк платежів, необхiдних  для отримання закордонного паспорту, невеликий, але обов’язковий.

Щоб розвантажити  роботу паспортистів, послугу з видачі закордонних паспортiв обіцяють запровадити у Мунiципальному центрі послуг.

Такi повноваження уряд передав місцевим центрам адміністративних послуг ще у травні. Повноваження є, але матеріальне забезпечення вiдсутнє. Цю проблему взялося вирiшувати мiсто.

Тут, у криворiзькому Мунiципальному центрі послуг, вперше у Днiпропетровськiй областi з листопада минулого року вже видають паспорти громадян України. А з 1-го липня до Центру можна звертатися для оформлення процедури вклеювання фотокарток в паспорти у 25-ть та 45-ть років.

Наскільки чітко працює система надання послуги з видачі паспорту громадянина України, оцінили шістнадцятирічні мешканці Кривого Рогу. Їм від імені міського голови вручила паспорти та книги про Кривий Ріг Надія Подоплєлова.

Між тим, у районних відділах Мiграцiйної служби вже працюють над помилками і вживають усіх дієвих заходів, щоб зняти проблему черг за закордонними паспортами. Частково напругу вже зняли: якщо у травні у чергах стояли до 200-т чоловік, сьогодні – вже до 30-ти. У Міграційнiй службi обіцяють на цьому не зупинятись.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank