Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРОЩАННЯ З О. РАДІЄВСЬКИМ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 28 липня 2014, 19:02

proshanie radievsky2

Прізвище та ім’я Олександр Радієвський  на завжди у списках військової частини 3011 . Бойовий командир, який був справжнім батьком не лише для своїх дітей, а для всіх військовослужбовців , загинув під Лисичанськом . Сміливий та мужній командир загалом два з половиною місяці знаходився в зоні АТО, не покидавши й на мить своїх підлеглих. Сьогодні, 28 липня , Кривий Ріг прощався з героєм.

Олександр Радієвський народився та виріс у селищі Авангард . досвідчений офіцер встиг за свою 27 річну кар’єру побувати у багатьох гарячих точках, пройшов Чечню, Афган. Свій нелегкий шлях служби на благо Вітчизні він розпочав у 1987 році, вступивши до лав Владикавказського вищого військового командного училища .15 липня поточного року Указом Президента за особисту мужність та самовідданість полковника Олександра Радієвського було нагороджено орденом «За мужність» III ступеня. І це не єдина нагорода, кітель військового вщент вкритий нагородами. Посмертно йому було присвоєно звання генерал – майора. Погони , вже сину, вручив командуючий Національної гвардії України Степан Полторак.

Море квітів і  всеохоплююче відчуття смутку заполонило весь простір палацу імені Артема. Біль і сльози на очах жінок та мужніх чоловіків у формі, кричали проте що не родина, навіть, не місто, Україна втратила справжнього сина, вірного і мужнього командира.

Потік бажаючих попрощатися з Олександром Радієвським не скінчався, йшли і йшли люди, провести у останній путь командира приїздили з Дніпропетровська, Київу , Кіровограду… На його честь, жителі звільненого Северодонецьку вирішили назвати майдан, і це ініціатива громади. За православним звичаєм проведення чину поховання на честь загиблого Олександра Радієвського  відбулося у Спасо- Преображенському соборі. З військовими почестями його поховають у Мар’яновці.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити