ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЛЬОДОВА АРЕНА (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 10 вересня 2014, 19:56

lyodova arena

З відкриттям Льодової арени у Кривому Розі швидко почали набувати популярності зимові види спорту. Великий зал, комфортні умови для занять, приміщення для суддів та тренерів, розраховані на значну кількість глядачів трибуни – не дивно, що цей заклад вже став місцем проведення і всеукраїнських змагань. Тільки протягом минулого року тренери спорткомплексу підготували  10 майстрів спорту України, зараз працюють над новими перспективними планами.

На Льодовій арені тренується більше 80 юних фігуристів і близько 180 маленьких хокеїстів. Останнім часом лід і ковзани приваблюють все більше дітей, так вже заявили про себе в області майбутні зірочки фігурного катання з Кривого Рогу. І, хоча в цьому виді спорту, як і будь-якому іншому на змаганнях відчувається жорстка конкуренція, тренери певні, що перспективи у криворізьких фігуристок є.

Дівчатка захоплюються виступами відомих фігуристок: грація, витончені рухи, легкість польоту. Але, щоб добитися цього, необхідна щоденна наполеглива робота не лише на льоду, а й у хореографічній студії. Та, як переконані юні спортсменки, колись закохавшись у лід, вже неможливо його покинути.

Спритність, швидкість, витривалість, блискавична реакція – саме цього потребує майстерність хокею. Юні криворізькі хокеїсти старанно освоюють всі секрети, якими ділиться тренер і прямують до нових висот у спорті.

Наразі, тренери спорткомплексу в черговий раз  готуються приймати новачків. Для юних прихильників хокею будуть сформовані нові групи, безперечно, це і завдяки тому, що належну  підтримку зимовим видам спорту продовжує надавати місто.

Варто згадати, що Льодова арена це ще й улюблене місце відпочинку багатьох шанувальників вільного, навіть вже родинного  катання. Адже батьки, які приводять своїх дітей навчатися у професіоналів, згодом й самі починають виходити на лід.

Колектив Льодової арени готується відзначати День фізкультури і спорту, який вважають своїм професійним святом. За традицією це вже й своєрідний день відкритих дверей для всіх, хто бажає ближче познайомитися з особливостями зимових видів спорту.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank