Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ШКІЛЬНЕ ЛІСНИЦТВО. КЗШ № 123. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 10 вересня 2014, 19:00

shkilne lisnictvo

Завдяки запровадженню інноваційних методик і пошуку нових форм самореалізації учнівської молоді за останні роки 123-тя школа значно підсилила свій науковий потенціал та зміцнила позиції у рейтинговому оцінюванні серед загальноосвітніх закладів міста. Почесне п’яте місце зобов’язує педагогічний актив, - говорить директор Олександра Паламар, - втілювати у життя нові розробки науково-дослідницького спрямування. Серед нагальних тем сьогодення – проблеми екології та енергозбереження, над якими працює шкільне наукове товариство «Пошук».

На сьогоднішній день у загальноосвітній школі № 123 навчаються 430 учнів. Більше половини з них присвятили себе науковій та пошуковій діяльності. Серед них – Олександра Нікітіна. Одинадцятикласниця є переможницею районної та міської олімпіади з біології і призеркою обласного захисту дослідницької роботи на тему «Природне відновлювання деревних порід у Дзержинському лісництві, як протидія антропогенному впливу на довкілля».

Подяку за успіх учениця висловлює науковому керівнику та ідейним натхненникам написання роботи – представникам державного підприємства «Криворізький лісгосп». Декілька років тому працівники господарства створили у закладі учнівське об’єднання «Школа лісництва», в якому навчаються 15 школярів. Основним напрямком роботи лісництва є виховання у молоді дбайливого ставлення до навколишнього середовища, охорона й примноження лісового фонду Криворіжжя.

Науково-дослідницьку роботу Олександри Нікітіної номіновано на Всеукраїнський конкурс шкільних лісництв. До речі, Кривий Ріг – єдине місто на Дніпропетровщині, де створено подібні учнівські об’єднання. На сьогодні це 3 школи лісництва, що працюють на базі загальноосвітніх закладів № 23, 12 та 123.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank