Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ СБУ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 23 березня 2012, 11:20

SBU25 березня відзначають своє професійне свято працівники Служби безпеки України.

25 березня 1992 року Верховна рада України ухвалила Закон «Про Службу безпеки України». З 2001 року згідно з Указом Президента України у цей день відзначають День працівників Служби безпеки. За 20 років діяльності Служби співробітниками СБУ було проведено багато операції із охорони безпеки життєдіяльності країни. 

Чинним законодавством України визначено, що діяльність Служби безпеки України має здійснюватися на основі законності, поваги і дотримання прав та свобод людини з цих слів розпочав урочисті збори з нагоди професійного свята начальник Криворізького відділу СБУ Андрій Бородинчик.

Ця служба знаходиться у тісній взаємодії з органами державної влади України, органами місцевого самоврядування, адже захищає інтереси держави і кожного громадянина окремо.

Слово привітань приймали напередодні професійного свята і від колег – керівників правоохоронних органів міста – Федора Кириєнка – прокурора міста, Сергія Шматова – начальника Криворізької міліції та Віталія Кучерука – начальника митного посту «Кривий Ріг». Духовне ж благословення від Митрополита Київського і всієї України Володимира передав архієпископ Криворізько-Нікопольської єпархії Владика Єфрем, він також вручив і складень Спасителя та Божої Матері. Особливістю діяльності спецслужб є те, що вони не можуть бути настільки прозорими, наскільки прозора діяльність інших органів влади. Втім у передсвятковий день було зроблено виняток – озвучені імена кращих працівників СБУ у Кривому Розі. Їх було відзначено почесними грамотами та подяками міськвиконкому. Головну ж міську нагороду – нагрудний знак «За заслуги перед містом» 3-го ступеня отримав начальник сектору, підполковник Микола Кравчук. Були й суто професійні нагороди – грамоти управління Служби безпеки України та медалі «За відвагу у службі різних ступенів отримали співробітники служби Сергій Шевчук, Ігор Шваяков, Олег Якименко.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank