Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ СПОРТУ. ДОВГИНЦІВСЬКИЙ, ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОНИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 15 вересня 2014, 19:15

sport svyato

Наприкінці Олімпійського тижня, присвяченого Всеукраїнському дню працівників фізкультури та спорту, центральні стадіони нашого міста були сповнені шаленою енергетикою позитиву, духом перемоги та яскравими емоціями. У Довгинцівському районі святкове дійство приймав стадіон спорткомплексу «Локомотив», в якому близько чотирьохсот вихованців займаються греко-римською боротьбою, плаванням, футболом, важкою та легкою атлетикою. Крім того, спортивний заклад є постійним місцем проведення всеукраїнських та відкритих турнірів з греко-римської боротьби пам’яті Мхітар’яна, з важкої атлетики – пам’яті Ковальова.

Святковий парад об’єднав до участі найкращих представників освітньої та спортивної галузі. Серед них – учні та вчителі фізвиховання 15-ти закладів освіти, спортсмени й тренерський штат СК «Локомотив» і дитячо-юнацької спортшколи № 9. На сьогодні у цьому закладі, який нещодавно відзначив черговий День відкритих дверей, діють три спортивні відділення легкої атлетики, шахів та боротьби самбо й дзюдо.

На сьогодні у ДЮСШ № 9 працюють 14 кваліфікованих спеціалістів та виховуються більше шестисот дітей. Цьогоріч одні з найкращих показників до скарбнички нагород спортивної школи принесли представники відділення легкої атлетики.

У рамках святкування Дня працівників фізкультури і спорту в Довгинцівському районі найкращих представників спортивної галузі було нагороджено грамотами і подяками райвиконкому. На учасників заходу чекала цікава спортивно-розважальна програма.

Дзержинський район зустрів прихильників здорового та активного способу життя на стадіоні Криворізького національного університету. Натепер у районі фізкультурно-оздоровчою роботою охоплено близько 26-ти тисяч чоловік, а суто спортивній діяльності присвятили себе понад 3 тисячі школярів та студентів, які опановують майстерність  у чотирьох провідних спортивних закладах. Загалом, спортивна база Дзержинського району  складається з третини об’єктів по всьому місту. За підсумком останнього міського огляду-конкурсу на кращу організацію спортивно-масової роботи район посів перше місце.

 Офіційна частина заходу включила у себе нагородження найкращих представників спортивної громадськості району. Серед них викладачі фізвиховання шкіл, профтехосвіти, провідні спортсмени, тренерсько-викладацький склад у числі представників ДЮСШ КНУ з важкої атлетики під керівництвом голови міської федерації, заслуженого тренера України Ігоря Послушного.

Родзинкою спортивного свята стали показові виступи представників міської федерації рукопашного бою та змагальна частина заходу. До неї увійшли легкоатлетична естафета, турніри з арм-реслінгу та гирьового спорту, змагання з ігрових видів – футболу, баскетболу та волейболу.

Цьогоріч святкування Дня працівників фізкультури і спорту в Дзержинському районі співпало з відкриттям масштабної районної спартакіади «Олімпійські надії». Протягом всього навчального року у ній візьме участь учнівська молодь загальноосвітніх закладів, а кращі спортсмени в складі збірної захищатимуть честь району на міському рівні.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank