Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ. САКСАГАНСЬКИЙ РАЙОН. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 22 вересня 2014, 19:30

den partslavi

Братську могилу визволителів і розстріляних підпільників групи «Дзержинець» добре знають мешканці району і відвідують не лише на знакові дати. Представники міської та районної влади, керівники підприємств і установ, ветерани, школярі та студенти – чимало людей прийшли вшанувати пам’ять тих, хто заплатив життям за визволення своєї землі.

Чорна смуга окупації залишила свій страшний слід: близько 5-ти тисяч криворіжців розстріляли, більше двох тисяч – забрали до Німеччини, і єдиним промінцем надії в ті роки були листівки криворізьких підпільників. І в нинішній складний час дуже важливо не забувати своїх героїв, які зараз із далекого минулого подають нам найяскравіші приклади відданості батьківщині.

В роки війни в країні діяло більше 6 тисяч партизанських загонів, 200 тисяч партизан були нагороджені орденами й медалями,  223 бійця отримали звання Героя Радянського Союзу. Гриміла слава партизан і по всіх фронтах, що підтримувало радянських солдат у нелегких боях на передовій.

Вітали присутніх представники міської та районної ради ветеранів, почесні гості заходу. Музичні композиції, присвячені сміливцям опору, підготували до свята творчі колективи району. І ці пісні, присвячені солдатам тієї далекої війни, невловимо переплелися з подіями нинішніми, тому чимало городян не могли стримати сліз, згадуючи загиблих у боях на сході України. Лягли до підніжжя пам’ятника букети квітів. І згадували в цю мить присутні і своїх рідних, які полягли в роки війни, і народних месників легендарних загонів Ковпака, Федорова і Сабурова, і криворізьких підпільників. І, безперечно – подумки – нинішніх солдат, які не повернулися з пекла боїв війни 21 століття. Так, квіти біля вічного вогню завжди були, є і залишатимуться символом пам’яті та вдячності від нас нинішніх героям минулого. А тепер, певне, і подій нинішніх. Символом, який вже давно став синонімом слова «вічність». 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank