Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 29 жовтня 2014, 15:24

pokladanie zm

Братська могила визволителів по вулиці Леніна Центрально-Міського району вже давно стала знаковим місцем для мешканців району. Тут поховані солдати та офіцери  4 та 394 гвардійських дивізій, які просувалися з боями містами й селами України і полягли за звільнення Криворіжжя. Представники міської та районної влади, громадських організацій, ветерани, учні та студенти – багато людей прийшли вклонитися  героям, адже день визволення рідного краю є пам’ятним для кожної родини.

У нашому місті колишнім фронтовикам і працівникам тилу завжди приділялася велика увага, подарунки до знакової дати отримали й ті ветерани, які прибули до Кривбасу, як переселенці. Тільки Центрально-Міському районі  мешкає близько 12 тисяч ветеранів, з них – 109 – учасники бойових дій, які 70 років тому проривалися з боями в окуповані міста та села України.

Більше 30 мільйонів життів забрала Велика Вітчизняна війна, тільки за визволення України загинуло 8 мільйонів радянських бійців. Тисячу 225 днів тривало визволення нашої країни, за цей час на території України було проведено 15 наступальних операцій, ці бої пам’ятають і визволителі, і очевидці тих подій.

Квітами та словами вдячності вшанували пам'ять героїв криворіжці. Кожен в цю мить згадував і своїх рідних, які полягли, визволяючи інші міста та села не лише України, а й Європи від влади нацистів. Ці бійці загинули заради того, щоб їхні нащадки ніколи не знали жахів війни, і сьогодні ми маємо робити все можливе, аби зберегти в нашій країні мир, спокій і злагоду – на цьому особливо наголошують зараз всі ветерани Великої Вітчизняної.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank