Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МАЙСТЕР-КЛАС НАТАЛІЇ ГРИДНЄВОЇ У МУЗУЧИЛИЩІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 13 листопада 2014, 19:07

muzuchilishe gridneva

Майстер-класи від провідних  українських музикантів та викладачів незмінно викликають інтерес як у меломанів, так і у професіоналів  –  колег, музикознавців, студентів музичного училища і, звичайно, юних вихованців,  які з’їжджаються  з різних музичних шкіл міста. Потрапити ж в число виконавців  під час проведення майстер-класів непросто: бажаючих отримати індивідуальні уроки вистачає, і від того відбір проводиться особливо ретельно. У підсумку до таких камерних майстер-класів потрапляють найталановитіші виконавці.

Цього разу це юні піаністи нашого міста. Грані  майстерності для них відкривала професор Національної музичної академії України, заслужений працівник культури Наталія Гриднєва.

Любов до музики та учнів – ці дві складові назавжди увійшли в життя Наталії Віталіївни. У 1975-му вона закінчила Київську консерваторію, хоча викладати музичне фортепіанне мистецтво почала раніше у одній зі столичних музичних шкіл. З 2002-го викладає в Національній музичній академії України. Багато концертувала по Україні та світу, але більше відома у мистецьких колах саме завдяки своїй викладацькій діяльності.

Музика – це світло, піднесеність і духовність, говорить Наталія Гриднєва. Особливо – класична, перевірена часом і поколіннями. Відтак, піаністка і викладач бачить своє покликання у тому, щоб виховувати смак до музики якомога раніше.

Наталія Гриднєва виховала багато відомих українських піаністів, лауреатів міжнародних конкурсів, які сьогодні дають концерти по всьому світу. Сьогодні у викладача дуже цікавий склад учнів – від зовсім маленьких виконавців і до студентів консерваторії. Але їх незмінно об’єднує бажання вдосконалити свою майстерність, розширити свій мистецький та піаністичний горизонт.

Юна Уляна виконувала відому Тарантелу. Зіграти її по-новому, відчути довжину ритму, чуттєвість та витонченість музичного твору, характерні саме для цієї музики рухи, – ці усі задачі Уляна опановувала безпосередньо на майстер-класі.

Сьогодні у світі активно розвиваються польська, китайська, російська музичні фортепіанні школи. Щодо української – то тут насамперед треба говорити про прорив у світ мистецтва музичних особистостей, говорить Наталія Гриднєва. Хоча інтерес до української культури на хвилі подій останніх років, безумовно, зріс. Як і майстерність виконавців.

Наталія Гриднєва вже не концертує активно, а здебільшого з ентузіазмом передає свій безцінний мистецький досвід. Секрет її творчої наснаги – у любові до музики. І не тільки. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити