Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МЕМОРІАЛЬНА ДОШКА ПІТАДЕ А.О. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 02 квітня 2012, 19:22

nowostiНапередодні Дня геолога, у Кривому Розі урочисто відкрили меморіальну дошку нашому земляку, видатному науковцю, геологу, Герою Соціалістичної Праці, Пітаде Анатолію Олексійовичу. Меморіальну дошку розмістили на фасаді Державної розвідувальної експедиції «Кривбасгеологія», де Анатолій Олексійович працював головним інженером.

Проспект Карла Маркса, 30, розвідувальна експедиція «Кривбасгеологія».

Саме тут впродовж 20-ти років працював видатний геолог-дослідник, Герой Соціалістичної Праці Анатолій Олексійович Пітаде. Науковець, дослідник, новатор, фронтовик, грамотний керівник – у колі геологів ім’я Анатолія Пітаде незмінно викликає повагу. Відтепер на його честь на фасаді «Кривбасгеології» розміщено меморіальну дошку.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь представники Криворізької мерії, працівники «Кривбасгеології», колеги, учні і друзі, – ті, хто знав Анатолія Пітаде або працював з ним.

Встановлення меморіальної дошки – знакова подія для усього міста, оскільки увесь розвиток Кривбасу тісно пов’язаний з геологічними дослідженнями, впевнені колеги і учні Анатолія Пітаде. Це під його керівництвом було відкрите Новокриворізьке родовище, організовувалися експедиції з розвідки залізистих кварцитів. Це він довів доцільність будівництва Південного гірничо-збагачувального, створив базу для випробування бурової техніки.

У цей день лунало багато гарних слів і теплих спогадів про Анатолія Пітаде. До меморіальної дошки усе лягали і лягали квіти. Геологи, колеги і учні видатного криворіжця сподіваються, що цей барельєф відповідатиме високому духу імені Анатолія Пітаде.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank