Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК НА ДОПОМОГУ АТО (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 15 грудня 2014, 19:46

yarmarka ato

Для кожного з дітей, батьків і вчителів  проведення у школі благодійного ярмарку  – це особливий захід, адже так можна  проявити своє  ставлення до подій, що відбуваються на Сході країни.

Вже на початку благодійного заходу слова цієї досить відомої  сучасної пісні, яку  хлопці та дівчата виконували з таким натхненням, створили у залі  школи особливу атмосферу. Вчителі та учні говорили про мир, небайдужість і патріотизм молодого покоління  у нашій державі. А хвилина пам’яті  за загиблими бійцями  - лише  невелика данина людям, які не шкодували  свого життя заради миру на нашій землі. Готуючись до ярмарку,  діти відчували всю відповідальність за проведення цієї досить важливої  справи.  

Старання хлопчиків, дівчаток,  їх батьків та вчителів демонстрували по-святковому прикрашені столи з різноманітними  стравами. Тут були і улюблені дитячі тістечка, печиво, рогалики, желе, фрукти  і ще чимало смаколиків.   Важливим було не тільки вміння приготувати, прикрасити, а й  продати  школярам з інших  класів виготовлені власними руками  кулінарні вироби. Серед інших активних  учасників -  і старшокласниця  Анастасія  Шкільна, тато якої зараз воює на Сході.   

Як розповідають школярі та педагоги, ярмарок  - це одна з багатьох благодійних акцій,  в яких  приймають  участь учні  Криворізької   школи №66.

Сьогодні не можна залишатися байдужим  до долі своєї країни – переконані всі учасники благодійного ярмарку, а  проведення таких заходів  є маленькою крупинкою допомоги у великій спільній справі – боротьбі за мир на нашій рідній землі.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank