Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА ПАМ’ЯТІ Т.ВОРОНОВОЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 16 грудня 2014, 19:06

vistavka

Вітрина історико-краєзнавчого музею не може вмістити всього того, що за життя написала криворізька журналістка, краєзнавець та історик Тетяна Воронова. Тут лише незначна частина її творчого спадку: фотографії, книги, вирізки з газет, листи та особисті речі. Таку експозицію для ознайомлення криворіжців з життям та творчістю талановитої жінки приготували співробітники історико-краєзнавчого музею.

З-поміж усіх експонатів виділяється яскрава стрічка у кольорах Кривого Рогу стрічка «Почесний громадянин Кривого Рогу», цього звання Тетяна Петрівна удостоїлась у 2011 році  у віці 75-ти років, жінка  є повним кавалером Нагрудних знаків за заслуги перед містом. Нижче  на столику  товстий альбом, де зібрані статті Тетяни Воронової про війну, Тетяна Петрівна  сама була ветераном Великої Вітчизняної і тому її дуже хвилювала ця тема. Завдяки її роботі чимало імен наших воїнів було піднято з небуття. Поруч з альбомом багато інших статей, авторства Тетяни Петрівни.

Чимало з тих, хто знав цю чудову жінку прийшли того дня до музею. Її друзі і до сих пір говорять про неї як про живу.

Познайомитися з журналістською діяльністю Тетяни Воронової можуть ті, хто її не знав і більше дізнатися про неї та згадати, ті, хто мав за щастя знати її за життя. Виставка триватиме впродовж місяця. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank