Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗАХІД У БІБЛІОТЕЦІ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 23 грудня 2014, 19:17

zahid biblioteka

У залі бібліотеки № 15 по-новорічному святково: прикрашена зала, імпровізована сцена, вбрані у костюми актори і по-святковому одягнені глядачі. Тут для гостей бібліотеки проходить виступ театралізованої студії «Казка», яка ось уже 3 роки діє при закладі. Її учасники підготували казку «Зимові пригоди Маші».

«Зимові пригоди Маші» створено за мотивами казки Самуїла Маршака «Дванадцять місяців». Втім, як виявилось, загалом у театральній трупі здебільшого дівчатка, тож керівник гуртка дещо переінакшила, дещо змінила і осучаснила казку, залишивши фабулу і сюжет і додавши нових героїв.

Разом з дорослими юні актори створили цікаве видовище. Гарна виконавська майстерність, чудові костюми, музичний супровід і загальний антураж – все це зацікавило глядачів і залишило у них позитивні емоції та враження, так само задоволені своїми виступами залишились і учасники театральної студії «Казка».

Втім, закінчення казки не стало завершенням  розважальної програми, тому як далі на відвідувачів бібліотеки очікували баранчик Шон і його подруга Коза. Вони приготували для гостей цікаві загадки, конкурси та пісні. До них долучилися Дід Мороз та Снігуронька. Впродовж тижня до Нового Року колектив 15-ї бібліотеки та театру-студії «Казка» чекатиме на своїх відвідувачів. Тож, усі охочі зможуть завітати туди. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank