Важлива інформація

warning

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СПАРТАКІАДА «БАДЬОРІСТЬ ТА ЗДОРОВ’Я» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 14 січня 2015, 19:46

sport

Спартакіада «Бадьорість та здоров’я» має чималу історію заснування та посідає одну з чільних позицій у регламенті спортивних заходів, в яких задіяна переважно студентська молодь Криворізького національного університету. Не відстають від студентів і викладачі, співробітники та аспіранти цього вищого навчального закладу. Більше того, своїм прикладом теж доводять прихильність до активного способу життя й те, що межі фізичних можливостей не мають вікових кордонів, а спортивне довголіття – істотних перешкод.

Історичними організаторами спартакіади «Бадьорість та здоров’я» є керівництво університету, актив кафедри фізичного виховання та профспілковий комітет. Завдяки вдалій організаційній політиці розроблено дієвий механізм заохочень призерів та переможців, виділяються кошти на призи, придбання спортивної форми тощо. Щорічним елементом популярності заходу є чимале представництво учасників, які залюбки позбавляються буденного робочого навантаження на спортивних майданчиках вузу.

Цьогорічна спартакіада об’єднала до участі викладачів, співробітників та аспірантів КНУ, а також освітян з факультетів загальноуніверситетського підпорядкування. Святковий настрій присутнім створили провідні спортсмени – майстри спорту зі спортивної акробатики, після чого учасники заходу долучилися до змагального процесу. Цьогоріч спартакіада «Бадьорість та здоров’я» складатиметься з 4-х видів спорту. Це – волейбол, настільний теніс, бадмінтон і шахи. Захід триватиме упродовж двох тижнів, а урочисте закриття спартакіади чекає на учасників 27-го січня.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank