Важлива інформація

warning

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДАЇ. ЄВРОПРОТОКОЛИ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 15 січня 2015, 19:52

dai logo

Вже четвертий рік поспіль, згідно чинного законодавства України  діє спрощення механізму оформлення ДТП, шляхом складання Європротоколу. Це  спеціальний уніфікований бланк, поширений на території Європи, зокрема Європейського Союзу, який заповнюється учасниками дорожньо-транспортної пригоди. На території України він має назву «Повідомлення про ДТП»

Європротокол є вигідним для водіїв, адже не викликаються працівники ДАІ, не подаються матеріали до суду з подальшим винесенням Постанови про притягнення до адміністративної відповідальності та настанням відповідальності у відповідності до Кодексу про адміністративні правопорушення, а це мінімум штраф або позбавлення на право керування транспортним засобом від 6 місяців до 10 років із вилученням автомобіля на штрафну площадку. 

Попри здавалося б такі вигідні умови цією можливістю скористалися, за даними правоохоронців,  минулоріч лише 10% водіїв.  Проблема полягає в тому, що більшість водіїв не мають досвіду по заповненню Європротоколу. А цей документ повинен бути заповнений суто по формі і без виправлень. Ознайомитись з правилами заповнення євро протоколу можна на численних інтернгет – сайтах для водіїв та сайтах страхових кампаній. До суттєвих переваг Європротоколу для водіїв, можна віднести і те, що відшкодування витрат СК потерпілій стороні відбувається у скорочені терміни.

З 2013 року максимальний розмір виплати за євро протоколом був збільшений до 25 тисяч гривень. Серед вагомих плюсів, зазначають експерти,  і відсутність відміток про правопорушення винуватця протягом року по судовим рішенням та базам ДАІ, що збільшує шанси на понесення менш значної відповідальності під час скоєння наступного правопорушення.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank