Важлива інформація

warning

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПІДГОТОВКА ДО ВОДОХРЕЩА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 15 січня 2015, 19:55

vodohrescha1

Наступного понеділка віряни відзначатимуть одне з провідних церковних свят – Хрещення Господнє. Люди віруючі переконані, що занурювання в хрещенську воду, яка, за повір’ям має цілющі властивості, приносить лише позитивні емоції та позбавляє від багатьох хвороб. З року в рік кількість охочих пірнути у зимову купіль зростає, як і відповідальність, з якою підходять до свята чимало рятувальних підрозділів. Серед них – «Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді», працівники якої обстежують та готують місця для масового купання людей під час проведення обряду Водохреща.

На сьогодні у Кривому Розі офіційно визначено 6 місць для хрещенських купань.

Планується, що на усіх офіційних місцях для купання під час обряду Водохреща будуть працювати торговельні майданчики, роздягальні, чергуватимуть медична і пожежна служби та водолази рятувальної служби на воді. Усі інші водні об’єкти міста, - кажуть рятувальники, є забороненими та небезпечними для хрещенських купань. З-поміж іншого, це стосується людей, які переоцінюють власні можливості через відповідний стан здоров’я або зловживають алкоголем.

Хрещенські купання в Кривому Розі розпочнуться з шостої години ранку і триватимуть упродовж всього дня. Рятувальники сподіваються, що усі, хто дослухаються до важливих порад і зануряться у хрещенську воду, отримають від цього лише задоволення і наберуться здоров’я на цілий рік. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank