Важлива інформація

warning

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НОВА КНИГА БУХТІЯРОВА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 15 січня 2015, 19:58

kniga buhtiyarova

 «Шураві за Пянжем» - таку назву має вже четверта, присвячена криворізьким воїнам-афганцем, книга краєзнавця Володимира Бухтіярова. Тут зібрано 45 життєвих історій, 45-ти криворізьких воїнів-інтернаціоналістів. Героїчні вчинки, різні долі, різні спогади у спільній, чужій війні.

Тема афганської війни зацікавила Володимира Бухтіярова майже 35 років тому. У далекому 81-му він зустрів 20-тирічного воїна-афганця з медалями «За відвагу» та «За бойові заслуги» на грудях. Розмова з хлопцем вразила письменника і він вирішив написати про це. Відтоді почав працювати над цією темою і дотепер видав чотири документальні книги, присвячені криворізьким афганцям.

 «Шураві за Пянжем» вийшла накладом лише у 260 примірників і її немає у вільному  продажі. Більшість примірників отримають усі бібліотеки міста. Кілька автор віддав до Криворізької міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану, які надають Володимиру Бухтіярову усіляку підтримку.

Завдяки Володимиру Пилиповичу зібрано спогади чи не всіх криворіжців, які виконували свій військовий обов’язок у Афганістані. Як відомо 57 мешканців нашого міста загинули там, втім, письменнику вдалося поточнити цю цифру. Завдяки зібраним матеріалам та ретельній пошуковій роботі було з’ясовано імена ще 8-х загиблих у тій війні криворізьких бійців. Загиблим у Афганістані криворіжцям Володимир Бухтіяров планує присвятити наступну книгу «Шураві, що пішли у вічність», над нею автор вже працює і незабаром видасть у друк. Також автор готує до видання книгу «В окопах першої світової». У планах Володимира Пилиповича видання енциклопедії, присвяченій криворізьким афганцям.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank