Важлива інформація

warning

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТИЧНИХ СИЛ КРИВБАСУ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 16 січня 2015, 19:02

patriotichni sili

Політичні партії, громадські, волонтерські, благодійні організації, Українська православна церква Київського патріархату злилися у форматі Об’єднання патріотичних сил Кривбасу. Тут партійці і політики, силовики і благодійники, волонтери і духовенство. Активісти нового об’єднання обіцяють захищати інтереси та права пересічних жителів нашого міста і берегти у ньому мир. Ключові цілі об’єднання лежать у політичній та соціально-економічній площині:

Активісти нового об’єднання підкреслюють: до їх лав увійшли патріотично налаштовані жителі Кривого Рогу, перевірені подіями на майдані та у конфлікті на Сході України. Але паралелей з майданом, розташованим під міськвиконкомом, просять не проводити. Хоча запитання до влади та цілі у сторін співпадають, та досягати їх будуть різними шляхами. Об’єднання патріотичних сил Кривбасу проти ламання дверей мерії та неконструктивних дій.

Натомість пропонують працювати виключно у правовому полі, йти на пряме обговорення з владою проблемних питань шляхом “круглих столів”. Домовлятися важко, але можливо. До них вже прислухалися. Безоплатне харчування дітей у криворізьких школах – результат перемовин з владою саме за “круглим столом”, кажуть активісти.

Структура об’єднання побудована чітко, робота розподілена за напрямками діяльності. Ключовий – контроль міської влади через участь у бюджетному процесі. Активісти вимагають, щоб головний фінансовий документ був прозорим,  відкритим, а головне – погоджувався з громадськістю.

Поки що до міського бюджету – багато запитань. Об’єднання патріотичних сил Кривбасу вимагає перерозподілу коштів низки статей. На їх думку, в системі культури, спорту, охорони здоров’я, освіти кошти заплановані нераціонально.

Багато претензій до міського житлово-комунального сектору. Видатки на комунальні роботи пропонують переглянути у першу чергу.

Як окремий напрямок, активісти об’єднання виділили волонтерську діяльність. Вони і раніше активно нею займалися, багато членів Об’єднання патріотичних сил Кривбасу зараз – у “гарячих точках” на Сході України. Головна мета активістів – зекономити фінансові ресурси, доставляти волонтерські вантажі у потрібний час у потрібне місце.

Серед інших напрямків роботи об’єднання – підготовка мирних жителів до війни, просвітницьке, патріотичне, духовне виховання. Військові капелани Української православної церкви Київського патріархату у новому об’єднанні бачать високу місію.

Єдина Україна, мирний, стабільний Кривий Ріг, справедливі податки та цінування думки громадськості – це складові ідеологічної платформи Об’єднання патріотичних сил Кривбасу. Чи йтимуть активісти з цими тезами на майбутні місцеві вибори?

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank