Важлива інформація

warning

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРИЙОМ ГРЕЧУХА (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 16 січня 2015, 19:07

grechuh priyom

На особистому прийомі громадян з початку каденції Андрії Гречуха – головного міліціонера міста вже побувало понад 600 криворіжців. На прийоми,  які двічі на місяць проходять у районних відділах внутрішніх справ та щотижнево у міському управлінні приходять відвідувачі часто з питаннями, що не стосуються правоохоронної діяльності, зокрема і вирішення побутових проблем, і просто аби людину вислухали. Андрій Гречух зазначає – людину варто перш за все вислухати. Втім і результативність від цих зустрічей висока - понад 50% скарг за особистого втручання начальника міліції вдалося вирішити.

Особливу увагу звертає Андрій Гречух на скарги на роботу своїх підлеглих. Усвідомлюючи що за різних причин рівень довіри у населення до правоохоронних структур й так не надто високий 

Особлива активність бажаючих зустрітися на особистому прийомі, зазначає начальник міської міліції, спостерігається після висвітлення у пресі подібних акцій. В середньому на районних прийомах відвідувачів 4-6. У міському управлінні щоразу до 10. На жаль серед відвідувачів не так вже й багато представників громадських організацій. Втім з ними правоохоронці завжди готові співпрацювати.

На особистих прийомах доводиться чути, зазначає Андрій Гречух і слова критики, і подяки. Втім основним показником результативності і підтвердження ефективності такої роботи можна вважати, що кількість відвідувачів  на подібних зустрічах, згідно сухої статистики, зросла  в 10 разів і принаймні у половині справ вдалося допомогти, бодай і за умови особистого втручання керівника міського управління внутрішніх справ.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank