Важлива інформація

warning

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТЕПЛОМЕРЕЖА ТАРИФИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 16 січня 2015, 19:16

batareya

Ще в минулому році, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила максимальний тариф на опалення для Кривого Рогу. Один квадратний метр за цією постанов коштує 12, 94. У нашому місті послуги теплопостачання надають декілька організацій, серед них – Теплоцентраль та Тепломережа. За даними останньої вартість опалення за грудень  складає не 12, 94, а вже 14, 51. Причину такої різниці у тарифах нам пояснили працівники підприємства Криворіжтепломережа.

У Криворізької теплоцентралі тариф за грудень становив 10, 91. Різницю у вартості  пояснили  специфікою роботи. У Теплоцентралі всього 6 котелень, а у тепломережі – 70, та на 100 кілометрів більше й протяжність мереж. Тому й виникають відмінності в обслуговуванні та ремонтних роботах. Крім того,  потрібні кошти й на модернізацію підприємства. 

В подальшому, щомісяця Тепломережа в залежності від температури повітря та кількості днів  надавання послуг буде здійснювати перерахунок вартості квадратного метру. Тариф може як збільшуватися, так і зменшуватися.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank