Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АКЦІЯ ЗДАЧА КРОВІ БІЙЦЯМ АТО (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 20 січня 2015, 19:33

donor krov

Аби допомагати  тим, хто на разі на передовій захищає державу можна у різний спосіб:  для цього не обов’язково бути членом якоїсь громадської організації і чекати на проведення загальних масштабних акцій. Можна просто не бути байдужою людиною і не вести популярні розмови , а самому ініціювати і взяти участь у доступних кожному засобах підтримки.

На оголошення розміщене на сторінках у соцмережах відгукнулося 15 небайдужих криворіжців - патріотів. Минулого разу, а акція не перша, їх було 20. Така пасивність криворіжців неприємно вражає

Втім не зважаючи й на таку кількість добровольців кожна краплина крові, особливо за сучасних обставин, на вагу золота, зазначають лікарі.

Розмови ж тих, хто запевняє, що і здавав би , та не впевнений у власній безпеці, і волонтери, і лікарі вважають просто виправдовуванням власного небажання. Адже, наприклад, 70% працівників станції переливання крові є донорами.

Попередньо волонтери вже проводили акції по збору крові і навіть, доставляли її безпосередньо на передову.

Готується й наступна. Кров, яку здаватимуть криворіжці вже чекають, вона потрібна не лише військовим, а й мирним мешканцям

Кров, яку цього разу здавала молодь піде героям, які лікуються у обласній лікарні імені Мечникова. Максим зазначає, подібні акції проводитимуть регулярно, втім сподіваються що небайдужих патріотів буде все більше, більше ніж тих криворіжців, які одночасно з учасниками акції, які безкоштовно і добровільно здавали кров бійцям, пропонували її на продаж. Отже декого, на жаль, на станцію переливання крові приводить і інша мета – просто підзаробити на чужій біді.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank