Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЖИУ-ДЖИТСУ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 27 січня 2015, 19:40

djiu djytcu

Серед низки східних бойових мистецтв світу одне з провідних місць посідає джиу-джитсу. Протягом багатьох століть від дня заснування, це єдиноборство увібрало у себе усі відомі прийоми боротьби з метою створення єдиної системи із власними методами та принципами. Східне визначення джиу-джитсу – «м’якість керує силою», що означає досягти перемогу, витрачаючи мінімум фізичних зусиль. Через це у заняттях з джиу-джитсу застосовується особлива техніка підготовки, яка навчає спрямовувати силу супротивника проти нього ж самого.

Чемпіонат України з джиу-джитсу, який щороку приймає Кривий Ріг – довгоочікувана подія для спортсменів з провідних осередків популяризації цього виду спорту. Особливо хвилюючим цей захід є для криворіжців, чимало з яких з року в рік плекають надію опинитися в складі Національної збірної. Це гарантує отримання міжнародного змагального досвіду, а відтак професійного росту. Серед перспективних земляків виділяють Богдана Скрипнюка, Дмитра Каніна, Дар’ю Гончаренко та Богдана Вольського.

Змагання у рамках Чемпіонату країни з джиу-джитсу продемонстрували, що чи не кожен спортсмен, враховуючи особистий досвід тренувань і фізичної вправності, зробить усе можливе, аби гідно відрекомендувати себе у виконанні теоретичної та практичної майстерності. А головне, спробує продемонструвати це якомога видовищно та безапеляційно. Чемпіонат об’єднав до участі близько ста спортсменів з восьми областей України.

Криворіжці довели, що не просто добре знаються на філософії джиу-джитсу, але й досить вдало реалізують власні навички на татамі. За кількістю зароблених медалей місцеві спортсмени вибороли перше загальнокомандне місце. Крім того, за підсумком змагань 19 найкращих учасників, 9 з яких - наші земляки, потрапили до складу збірної, яка захищатиме спортивний престиж України на Чемпіонаті Світу у Греції. Цей світовий форум відбудеться у березні. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank