Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МАН – КОНКУРС З ПРАВОЗНАВСТВА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 27 січня 2015, 19:33

man pravoznavstvo

Метою міського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з правознавства є  розвиток  і підтримка талановитої молоді в області історії та права, формування юних науковців  і допомога старшокласникам у виборі майбутньої професії. На це під час привітання звертали увагу організатори конкурсу. Адже сьогодні правова освіта є одним з найважливіших чинників розвитку демократичної правової держави і формування правосвідомості її громадян.

Міський конкурс-захист допомагає старшокласникам належно підготуватися до участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, і, як зазначає  досвід  попередніх років, з високою результативністю. Протягом конкурсу старшокласники  писали контрольну з базового предмету – історії України  та захищали  наукову роботу.  Захист показав , що старшокласники  є не байдужими до  проблем, які існують в нашій державі, і,  як активні учасники,  вони прагнуть їх розв’язати.

Захист науково-дослідницьких робіт засвідчив, що більшість конкурсантів у достатній мірі володіють фактичним матеріалом стосовно обраної теми, вміють працювати з науковою літературою   і  вести наукову дискусію.

Кращі роботи лауреатів буде направлено до Дніпропетровського відділення МАН, тож юні правознавці незабаром розпочнуть підготовку вже до обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту,  і сподіваються вибороти у лютому дипломи  переможців більш високого рівня.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank