Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЕСТАФЕТА ПАМЯТІ. ДОВГИНЦІВСЬКИЙ РАЙОН. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 03 лютого 2015, 19:43

estafeta pamiati

Кривий Ріг готується відзначати 71 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників, вже зараз у навчальних закладах проводяться зустрічі поколінь та уроки пам’яті. Наприкінці січня стартувала традиційна лютнева естафета пам’яті визволителів. Символічний вимпел вже приймали Тернівський, Жовтневий і Саксаганський райони, третього лютого цей  символ передавав Дзержинському Довгинцівський район.

Для Кривого Рогу день визволення від німецько-фашистських загарбників – свято особливе, місто вшановує в цей день не лише своїх визволителів, а й всіх героїв війни, які боролися з фашизмом. Естафета памяті  або  зустріч поколінь  вже давно стала знаковою подію для всіх мешканців, на захід, який проводився у КЗШ № 128, завітало чимало гостей: освітяни, методисти, учнівська молодь, ветерани Великої Вітчизняної.

На жаль, з кожним роком зменшується кількість фронтовиків, які у лютому 44-го визволяли наше місто з нацистської окупації, зараз їх лишилося 13. Але пам’ятають ті події всі учасники бойових дій, адже звільнення міста руди й металу було першочерговою задачею для радянського командування. І день, коли на честь визволення Кривбасу салютувала Москва, часто згадують фронтовики. А особливо ті, хто тіснив ворога з Криворіжжя.

Почесними гостями заходу були  воїни-інтернаціоналісти та бійці АТО, котрі повернулися зі сходу України. Зараз ці люди певні: тільки побачивши війну в обличчя, починаєш дійсно цінувати мир. Мир і той подвиг, який здійснили наші ветерани багато років тому.

Привітали присутніх почесні гості: заступник голови Довгинцівської райради Інна Сторожук, заступник голови міської ради ветеранів Валентина Поліщук, ветерани району. Під гучні оплески внесли до залу прапори і штандарти Українських фронтів, з якими багато років тому просувалися з боями визволителі. Спеціальну концертну програму підготували для ветеранів творчі колективи навчальних закладів, експресія та емоції музичних композицій, і пісні, присвячені героям Великої Вітчизняної, не лише відображали події минулого, а й ставали містком у сьогодення. 

Символічний вимпел з іменами визволителів прийняв Дзержинський район, днями його передаватимуть Центрально-Міському. Для криворіжців естафета пам’яті не лише ознаменовує важливу перемогу в боях за місто руди й металу, а й є свідченням того, що криворіжці пам’ятають подвиг дідів-прадідів і вчаться у них сьогодні захищати свою батьківщину.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити