Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 10 лютого 2015, 19:53

volonteri dopomoga

Волонтерський рух у Кривому Розі в підтримку військовослужбовців, які перебувають на Сході країни, не згасає. Серед тих, хто займається питаннями благочинності і спортивний директор міської федерації рукопашного бою, заслужений тренер України Анатолій Волошин. Цього разу він зміг поєднати зусилля всіх небайдужих. Відгукнувся на пропозицію і колишній вихованець федерації – чемпіон Європи з рукопашного бою Олексій Рухленко. Він придбав для санітарної частини 17-ї танкової бригади 45 плазмозамінюючих розчинів «Гекадез». Ці ліки використовуються для проведення долікарської протишокової терапії при пораненнях.

У день акції для бійців танкової бригади та 40-го батальйону, які вже вдихнули попіл війни, представники міської федерації рукопашного бою і традиційного карате, передали також справжній оберіг – старовинний хрест.

Криворізькі рукопашники й каратисти, які з часів створення федерації дотримуються її девізу : «Зупинимо агресію разом» з червня минулого року активно допомагають українським військовослужбовцям і залучають до благодійності своїх вихованців. З-поміж іншого, вони постійно відвідують наших бійців, а дехто із спортсменів і сам служить у зоні бойових дій на Сході країни, проводять благодійні акції із збору гуманітарної допомоги, збирають кошти в підтримку української армії, а саме для придбання спецзасобів.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank