Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЧЕМПІОНАТ МІСТА З ФУНАКОШІ ШОТОКАН КАРАТЕ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 18 лютого 2015, 19:14

karate

Днями у спортивній залі Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи № 4 пройшов відкритий чемпіонат міста з фунакоші шотокан карате. Захід, який було ініційовано міською федерацією рукопашного бою і традиційного карате, мав за мету відібрати найкращих спортсменів від Кривого Рогу, які найближчим часом представлять наше місто на обласних змаганнях.

Цими днями у спортивній залі четвертої школи панував особливий настрій. На татамі зібралися найзавзятіші прихильники східних єдиноборств, аби поділитися власними вміннями з широкою глядацькою аудиторією. Привід для цього був вагомий, адже змагання отримали статус відкритого чемпіонату з карате FSK, що передбачає участь у них гостей з інших міст Дніпропетровщини. До Кривого Рогу завітали спортсмени із Жовтих Вод, обласного центру та Нікополя.

Серед особливостей чемпіонату міста з карате – участь в змаганнях наймолодшої вікової групи спортсменів. Це діти віком від чотирьох років, так звана зміна поколінь, яку наразі переживає Криворізька федерація рукопашного бою і традиційного карате.

Зважаючи на кількість учасників, змагання проходили на трьох татамі. Спортсмени демонстрували власні навички у  двох розділах чемпіонату – ката і куміте. Оцінювати вправність та бездоганність виконання прийомів було доручено дорослим спортсменам федерації, які вже не вперше у якості суддів обслуговують відповідальні та масштабні змагання. Головною вимогою до арбітрів було неупереджене та об’єктивне суддівство.

У неофіційному командному заліку перемогу в змаганнях святкували криворізькі каратисти. Найбільш бездоганні виступи серед новачків провели Юлія Момот, Вероніка Лагода та Максим Мукоїда. Серед досвідчених спортсменів відзначилися Аліна та Каріна Чередніченки, Маргарита Мазіна, Олег Клись, Анастасія Давидова, Микита Шаповал, Владислав Симоновський та Андрій Дубрівний. В активі спортсменів – перші та другі місця у розділах «ката» і «куміте». Почесну грамоту «За волю до перемоги» отримав Андрій Барановський

За підсумком відкритого чемпіонату з карате FSK сформовано склад збірної, яка найближчим часом представить місто на обласних змаганнях. Почесне право їх проведення отримав саме Кривий Ріг.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank