Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЄДИНА ВИХОВНА ГОДИНА (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 20 лютого 2015, 19:10

vihovna godina

Єдина виховна година з нагоди 71 річниці визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників пройшла в школах нашого міста. В Криворізькій загальноосвітній школі №22 пройшла виховна година під «Ми пам’ятаємо цю дату».

Велика Вітчизняна війна – це біль нашого народу, адже вона забрала життя мільйонів людей. Про це свідчать спогади ветеранів, дослідження науковців і учнів, не байдужих до історії своєї країни. Пригадати сьогодні  події тих часів і віддати шану пам’яті героям війни зібралося чимало учнів та вчителів в урочисто прибраній залі Криворізької загальноосвітньої школи №22. Перед хлопцями і дівчатами виступила учасник бойових дій Надія Федорівна Сердюк.

Слова  привітань  та великої вдячності  ветеранам за визволення міста Кривого Рогу звучали від директора школи і  учасників виховного  заходу  . Старшокласники і ведучі  представили літературно- музичну композицію, в якій  розповідалось про групу криворіжців - підпільників під керівництвом Миколи Решетняка, про їх  боротьбу  проти фашистів у рідному місті. А їх прощальні листи стали одкровенням для рідних і посланням для майбутніх поколінь.

22 лютого є особливим святом для всіх криворіжців, адже в далекому 1944 році внаслідок  найжорстокіших боїв та  протистояння радянських воїнів з багаточисельною армією загарбників, місто Кривий Ріг було звільнене від фашистів. Сьогодні ті далекі події набувають нового досить важливого для молодого покоління значення.

На думку учасників заходу,  звільнення Кривого Рогу і Дніпропетровщини сприймається сьогодні як свято пам’яті та людської вдячності за велику самопожертву тисячі солдатів, які полягли на полях бойової слави. І як символ перемоги українського народу і віри у світле мирне майбутнє школярі запускають у небо  дитячі літачки.  
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити