Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БІОМЕТРИЧНІ ПАСПОРТИ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 26 лютого 2015, 19:41

biometrichni pasporti

У Кривому Розі у Центрально - Міському районі обладнано два робочих місця , де кожен бажаючий має змогу оформити виїзний документ . Біометричний паспорт має точно такий же вигляд, як і закордонний. Це такий же проїзний документ, з терміном дії на 10 років, з єдиною відмінністю - вбудованим чіпом, який містить ваші біометричні дані - відбитки пальців рук, фотографію і підпис. Процедура його оформлення достатньо нескладна.

Що стосується дитячого проїзного документа, то документ старого зразка в Україні видають до 1 квітня. Паралельно з ним, з 1 січня видається і дитячий біометричний паспорт, термін дії якого - 4 роки.

Паспорти для виїзду за кордон, які були видані раніше, будуть дійсні стільки, скільки вказано в документах. Переваги біометричних паспортів над звичайними з’являться в тому випадку, якщо Україна вступить до єврозони. Також будь-який громадянин може оформити закордонний паспорт без своїх відбитків. Звісно ж за певних вимог громадянину можуть за певних умов відмовити у видачі паспорту.

На сьогодні вартість виготовлення біометричного закордонного паспорта при звичайному оформлені становить 518,15 гривень. Помітно спростили і процедуру сплати держмита та вартості бланка. Тепер одержувачам документа не треба заповнювати квитанції і оплачувати їх в ощадкасі. У відділеннях ОВІРів встановлені термінали, в яких можна провести оплату. Оплата триває тепер менше 5 хвилин.

Отримати закордонний паспорт у Кривому Розі можуть й вимушені переселенці та мешканці інших областей України.

Відділення Державної міграційної служби у Кривому Розі обслуговують криворіжців і мешканців Широківського, Криворізького Софіївського районів та Жовтих Вод – це майже мільйон чоловік і бажаючих оформити закордонний паспорт все більше. У 2014 році видали майже 34 884 таких документи, тож аби уникнути черг для кожного відвідувача визначається день, коли варто звертатися до установи. А у разі виникнення будь –яких запитань чи то зауважень можна зателефонувати на пряму гарячу лінію. У Кривому Розі це номер 92- 50 - 50

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank