Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОНКУРС «СОЛОВЕЙКО» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 16 березня 2015, 19:14

konkurs soloveyko

Регіональний співочий конкурс «Соловейко» проходить у Кривому Розі вже 15 років поспіль. Відомий він тим, що багато його лауреатів виходять на велику сцену і виступають по всьому світу, зокрема, у європейських оперних театрах. Організовує конкурс Криворізьке обласне музичне училище, вихованці якого гідно представляють наше місто у вищих музичних навчальних закладах.

Цього року участь у конкурсі «Соловейко» взяли 130 дітей, у тому числі з Дніпродзержинська, Зеленодольська, Ниви Трудової. Учасники були поділені на 5 вікових категорій, наймолодшим, які виступали у перший день конкурсу, ледь виповнилося 6 років. На запитання – чим же вам так подобається співати – малюки, як один, відповідали:  це величезне задоволення.

Дивлячись на цих маленьких артисток, здається, що вони майже не хвилюються. На відміну від більш старших та досвідчених конкурсантів.

Підготувати конкурс такого рівня та за участі досить великої кількості учасників – завдання непросте, але керівництво та викладачі Криворізького обласного музичного училища кажуть – усі клопоти того варті. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank