Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА О.ФАТЧЕНКА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 26 березня 2015, 19:02

vistavka

Художник  з Єнакієвого Олег Фатченко переїхав до Кривого Рогу понад 10 років тому і за  цей час встиг полюбити наше місто. І не просто полюбити, а й неодноразово відобразити його у своїх картинах. Частину  з них можна побачити і на персональній виставці художника, яка відкрилася у міській виставковій залі. Тут представлено 35 картин, серед яких є її зовсім нові, цьогорічні роботи.

Частина картин на виставці  присвячені природі – це пейзажі, морські панорами. Є серед робіт і полотна на історичну тематику, здебільшого, часів Запорізької Січі. Цікаво, що героїв багатьох своїх картин Олег Фатченко писав з акторів Театру імені Шевченка.

Здавалося б , прості і зрозумілі сюжети, та картини Олега Фатченка привертають увагу своєю теплотою та якоюсь невимовною щирістю.

Привітати автора  з відкриттям виставки прийшли чимало друзів, серед яких  є і давні шанувальники його творчості.  

Щодо своєї улюбленої роботи, Олег Фатченко каже – краща картина – та, що ще ненаписана. Як справжній майстер, він ніколи не відчуває повного вдоволення своїми роботами, проте , дивлячись на виставку, зізнається – у такі моменти відчуває, що живе недаремно.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank