Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АКЦІЯ ДО ДНЯ ЗДОРОВ'Я (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 07 квітня 2015, 19:49

sport

Коли у дощовий ранок хтось ще не може підвестися з ліжка, студенти міського технікуму Національної металургійної академії вже виконують підбадьорливі фізичні вправи перед заняттями.  Такі фізхвилинки відбуваються не лише у Всесвітній день здоров’я, а періодично та переважно на свіжому повітрі. Це не тільки корисно для фізичного здоров’я а й ефективне емоційне розвантаження, яке так необхідне для продуктивного начального процесу, вважає керівництво навчального закладу.

Серед студентів технікуму є хлопці та дівчата, які надають перевагу здоровому способу життя, загартовуються, правильно харчуються, дотримуються правильного режиму сну та не вживають шкідливих речовин. Втім користь вранішньої розминки відчули всі.

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я в холі техніку проходила акція «Цукерка замість сигарети», з поміж інших заходів усім бажаючим учням  медсестри заміряли тиск. Та це лише невелика частка від запланованого.

По закінченню занять у технікумі пройшов турнір із дартсу. Тож Всесвітній день здоров’я  студенти провели і весело, і корисно. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank