Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПЛАВАННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 14 квітня 2015, 19:48

plavania

Турніри пам’яті спортивних функціонерів, які дали путівку в професійний спорт багатьом талановитим криворіжцям, мають особливе значення для нашого міста. Одним з таких фахівців є заслужений тренер України – Валентина Іванівна Макарова, з ім’ям якої пов’язані найкращі сторінки розвитку плавання на Криворіжжі. Талановита спортсменка присвятила тренерській практиці понад 40 років, виховала чемпіона та призера Олімпійських ігор у Москві, заслуженого майстра спорту СРСР Сергія Фесенка, чимало учасників та переможців європейських і світових першостей.

За переконанням фахівців, всеукраїнський турнір має велике значення для молодших вікових груп спортсменів, які роблять чи не перші кроки в опануванні плавання. Цього разу участь в змаганнях взяли більше трьохсот плавців з Новомосковська, дніпропетровського спортклубу «Метеор» і училища фізкультури, Соледару та Києва. А найбільше представництво склали криворізькі спортсмени – вихованці провідних спортивних організацій, які культивують плавання.

Щодо перебігу змагань, вони вийшли вдалими та результативними для кількісно великої аудиторії криворіжців. Найкращі результати продемонстрували представники дитячо-юнацької спортшколи № 1 Вероніка Лахненко та Данило Курган, Євген Преємський і Богдан Асташев із восьмої та Вікторія Вирвич із шостої спортивних шкіл.

Серед гостей вдало виступили плавці із Києва та Дніпропетровського обласного училища фізкультури. Наступними важливими змаганнями весняного спортивного сезону стане Чемпіонат України серед дорослих, який вже за тиждень прийматиме Харків. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити