Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
20- РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ЦДЮТ «СОНЯХ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 15 квітня 2015, 19:09

20r sonyaha

Ювілей центру для всіх його вихованців, педагогів, батьків  і випускників є особливим святом. Адже це час підбиття підсумків роботи закладу за  плідних двадцять років  та старт  для  нових звершеньй.  Святкова програма, яка зібрала у залі усіх тих, чиї долі так чи інакше пов'язані з центром, розпочалася з лазерного шоу. Виступи юних артистів, співаків і танцівників змінювалися один за одним. Зі сцени лунали привітання представників міської та районної влади, інших гостей закладу. Кращих працівників центру було відзначено  почесними грамотами.

Сьогодні заклад пишається досягненнями своїх  вихованців і педагогів. Юні таланти, що навчаються в творчих лабораторіях  центру, є  переможцями багатьох  міських, обласних, Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, фестивалів та змагань.  А виступи на сцені вихованців  стають окрасою багатьох святкових  заходів міста.

На думку юних  талантів та педагогів,  попереду у них  чимало нових перемог. Здійснити все задумане   допоможуть   кропітка праця і бажання рухатися вперед. Вихованці вірять, що в 20 років відкривається нова сторінка історії закладу, а  своїми досягненнями   доводять, що  Кривий Ріг -  місто не лише родовища  руди та металу, а й талановитих дітей.

 

Коментарі  

 
0 #1 Наталья Викторовна. 19.04.2015 08:36
Спасибо за видео!!! Желаю творчества, развитие детских талантов, успехов в выставках и конкурсах,ПРОЦВ ЕТАНИЯ!!!!
Цитувати
 
Счетчик PR-CY.Rank