Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВЕСНЯНИЙ КРОС (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 15 квітня 2015, 19:21

kros

Двічі на рік паркова територія Соцміста дарує місцевим прихильникам забігів на довгі дистанції нагоду для перевірки фізичних кондицій на відкритому повітрі. Квітневі старти офіційно відкривають весняний легкоатлетичний сезон. Ці змагання відбуваються за участі учнівської та студентської молоді, представників від колективів фізкультури та дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Змагання з весняного кросу проходять за підтримки міської федерації легкої атлетики. Спортивні функціонери розглядають ці старти, як важливу складову фізичної підготовки, рівень якої, на жаль, у багатьох учасників залишає бажати кращого. Це продемонстрували вже перші командні забіги та невтішні результати.

На думку голови міської федерації легкої атлетики Жоржа Каруци, відношення до занять фізкультурою на сьогодні повинно підлягати перегляду в бік виховання сильного та здорового покоління. Цьому мають сприяти і офіційні спортивні заходи, адже легка атлетика була завжди найбільш масовим видом спорту. Так, у різні часи той же парк імені Богдана Хмельницького збирав навесні більше п’ятисот учасників легкоатлетичного кросу. Сьогодні ця цифра ледь сягає трьохсот. Найгірше у кількісних та якісних показниках проявили себе цьогоріч представники закладів профтехосвіти.

Загалом, легкоатлетичне багатоборство розглядають, як складову численних спартакіад на рівні загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, що насичує загальний момент видовищністю, певною інтригою та бажанням працювати на спільний результат. На змаганнях з весняного легкоатлетичного кросу його найкраще продемонстрували представники Міжрегіонального центру, коксохімічного технікуму та дитячо-юнацької спортшколи № 10.

 Підтвердити реноме найуспішніших тепер переможці  та призери змагань з легкоатлетичного кросу зможуть на традиційній травневій естафеті за участі всіх бажаючих криворіжців.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank