Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ХОКЕЙ НА ТРАВІ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 20 квітня 2015, 19:30

hokey na_travi

Турнір з хокею на траві пам’яті нашого земляка, видатного спортсмена і тренера, засновника цього виду спорту на Криворіжжі Казимира Драчука, не зважаючи на статус міських змагань, вже отримав всеукраїнське визнання. У різні роки вшанувати пам’ять талановитого спортивного функціонера приїздили до нашого міста чимало хокейних команд, які мають прописку у вищому дивізіоні країни. Втім, лише цьогоріч змагання зібрали рекордне представництво учасників, Це 8 команд із Черкас, Бердичева, Сум та Кривого Рогу.

Новачками цьогорічного турніру стали юнацька та жіноча команди із Сум-міста, яке лише нещодавно презентувала чоловічий хокей, втім має вагомі здобутки у жіночому чемпіонаті країни.

Дводенні змагання проходили за правилами, затвердженими Європейським Союзом хокею.  Основні їх положення – швидкісний темп гри із зростанням фізичного навантаження. З цим завданням хокейні колективи впоралися на выдмынно і продемонстрували видовищність та емоційно-яскравий малюнок боротьби.

Цього року найбільш прихильною фортуна була до юнаків команди «Старт» із Бердичева. Друге місце посіла збірна Черкаської області, а замкнули трійку призерів вихованці ДЮСШ № 3 з Кривого Рогу. Найкращим гравцем турныру було визнано криворіжця Данила Галая.

Наступного року наше місто відзначить сорокову річницю заснування хокею на траві, тож організатори змагань сподіваються на більше представництво учасників і приїзд команд із Полтави та Шостки.