Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ФІЗИЧНЕ ШОУ В КРИВОРІЗЬКОМУ ЖОВТНЕВОМУ ЛІЦЕЇ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 15 травня 2015, 18:42

fizika shou

Весело, цікаво,  артистично – саме  так розпочалося фізичне шоу «Фізика – це чарівно!». П’ятикласники  із захопленням слухали  розповідь  старшокласників  – цьогорічних  випускників фізико-математичного факультету ліцею,  ставили   питання  та  брали участь у запропонованих експериментах. Наукові досліди  були  більш схожими на циркові  фокуси.  І тому, що для  юних ліцеїстів  здавалося надприродною магією, старшокласники   знайшли  обґрунтоване  наукове  пояснення. Молодші учні дізнались про  походження цих незвичайних див.

П’ятикласники дізналися, яким чином можна надути зав’язану кульку, що гази складаються з молекул і атомів. А  дослід  німецького фізика Отто фон Геріке з магдебурзькими півкулями довів  значення атмосферного тиску та чимало інших  пізнавальних речей. У нагоді стали і результати  проведення   досліджень з фізики та  результати  роботи над  науково-дослідницькими  темами.

Для багатьох як сучасних, так і колишніх  школярів,  фізика  є і залишається наукою,  яка  досліджує  явища  природи та  виявляє загальні закони, які керують цими явищами. Але  запалити любов дітей до цієї  науки, розкрити  особливість вивчення фізики  вдається  таким  професіоналам своєї справи як  Ірині  Павлівні  Стеблівець.  Серед вагомих успіхів  учнів  є гарні результати і  досягнення в Малій академії наук, предметних олімпіадах, конкурсах. 

Фізичне шоу підійшло до кінця, і  у п’ятикласників залишилося чимало позитивних вражень. Пройде небагато часу і саме вони, нове покоління ліцеїстів  будуть розповідати і  доводити  молодшим  учням, що  фізика – це чарівно.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank