Розкажи про героя

ato m

Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПАМЯТНИК БИЗОВУ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 25 квітня 2012, 17:23

pam ByzovІм’я відомого науковця і педагога Володимира Бизова добре відоме далеко за межами країни. За його працями навчаються зараз студенти багатьох європейських університетів, а дослідження продовжують сучасні науковці. Рік тому – 24 квітня 2011 року - Володимир Бизов пішов з життя, і на вшанування його пам’яті до цієї дати біля будівлі Криворізького Національного університету було відкрито пам’ятник цьому видатному діячеві.

Вшанувати пам'ять свого колеги, вчителя і друга прийшло цього дня чимало криворіжців. Деякі прибули здалеку, адже учні Володимира Бизова працюють зараз і в багатьох країнах зарубіжжя. 17 років Володимир Федорович очолював Криворізький технічний – зараз до Національний університет, тому – за ініціативи Криворізького міського голови Юрія Вілкула – бюст було вирішено встановити біля альма-матер цього талановитого студента та чудового ректора.

Авторами проекту, над яким працювали фахівці будівельної компанії ТОВІТ та фірми «Регул», виступили скульптори та художники Криворізького творчого об’єднання «АНІМА», їх високу майстерність високо оцінили всі, хто знав Володимира Федоровича.

Виступали рідні та друзі Володимира Бизова, його колеги по університету та науковому цеху. Яскраві сторінки життя цієї людини нерозривно пов’язані з історією Кривбасу, а наукові досягнення увійшли до скарбниці світової гірничої науки, Володимир Федорович залишив світлу згадку в серці кожного з ким навчався або працював.

Численні букети квітів вкрили підніжжя пам’ятника. Місто вшановувало свого видатного діяча, а рідні та друзі – найкращого батька, чоловіка, товариша, який до своїх останніх днів залишався людиною справи і чесного слова.

Лауреат Державної премії в галузі науки й техніки, заслужений діяч науки і техніки України, Президент Академії гірничих наук України – внесок Володимира Бизова в розвиток Кривбасу важко переоцінити. Саме тому місто подбало, аби колишній ректор знову повернувся до свого вузу, якому присвятив стільки років свого життя. Щоб знали та пам’ятали про цю видатну людину не тільки студенти колишні, а й нинішні та майбутні.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank