Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСАНДРА УДОВЕНКА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 11 червня 2015, 19:50

vistavka

Майже шість років Олександр Удовенко працював викладачем факультету мистецтв Криворізького національного університету. В мистецьких колах був відомий як неперевершений майстер виконання живописних робіт у техніці гуаш. Свої твори любив писати на пленері, передаючи осяйний настрій оточуючої краси мальовничих куточків України, серед яких рідне Криворіжжя та Крим.

В експозиції пам’яті Олександра Удовенка близько 40 робіт автора різних творчих періодів, починаючи зі студентських років, й завершуючи останніми творами духовної тематики. Серед жанрів переважно пейзажі, що відображають природу у різні пори року, квіткові натюрморти та портрети.

Олександр Удовенко був багатогранною творчою особистістю.

Окрім живопису, любив музику, грав на гітарі та писав вірші. Маючи добру та чутливу натуру Олександр Леонідович  завжди був готовий прийти на допомогу, як студентам, так і колегам. Зараз особливо їм не вистачає його почуття гумору.

Світлий творчий настрій позитивний погляд на життя залишив Олександр Удовенко у своїх творах. Покинувши цей світ у розквіті творчого потенціалу митець залишив духовний скарб для майбутніх поколінь.

Експозиція пам’яті Олександра Удовенка у виставковій залі факультету мистецтв КНУ діятиме до кінця місяця.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити