Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
У КРИВОМУ РОЗІ ПРОЙШОВ П’ЯТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ «ЧЕРВОНА КАЛИНА» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 03 липня 2015, 19:13

festival kalina

Відродження України, її духовності не можливе без рідної пісні. Вона весь час жила з народом і дійшла до нас, як найдорожчий скарб. Нині ж українська пісня з усіх куточків країни, на повні груди лунає на криворізькій землі, де сходяться в одну річки Інгулець та Саксагань. Тут, у парку Правди, проходить Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Червона калина». Сотні учасників майже з усіх областей України приїхали до нашого міста продемонструвати свої співочі таланти та виконавську майстерність.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс проводиться вже вп’яте. Його мета – збереження та розвиток народної пісенної культури, виявлення та підтримка талановитих виконавців народних пісень. Учасники фестивалю змагаються у 4-х вікових категоріях: діти, молодь, дорослі та ветерани, а також у номінаціях: хорові колективи, вокальні ансамблі, фольклорні гурти, інструментальні колективи та солісти-вокалісти. Оцінює всі виступи  поважне журі, до складу якого входять відомі діячі  культури і мистецтв.

Організаторами фестивалю став Перший національний канал, а точніше,  колектив програми «Фолк мюзик». Проведенню у нашому місті цього справжнього і неперевершеного свята народної пісні посприяла Криворізька організація ВО «Батьківщина». 

У Кривому Розі фестиваль триватиме кілька днів, впродовж них члени журі оберуть найкращих. Але дивлячись на учасників і слухаючи їх вже зараз, здається, що це завдання буде не з легких через розмаїття української пісні, різнобарвності народних костюмів та таланту і майстерності виконавців.

Гала-концерт переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Червона калина» відбувся 4-го липня о 16-й годині  в приміщенні міського академічного театру імені Т.Шевченка.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити