kalinovi mosti

Розкажи про героя

ato m

Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АМКР. ЗАЯВА ЩОДО ПРОДАЖУ АКТИВІВ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 15 липня 2015, 19:48

ARCELOR

Мільярдер Лакшмі Міттал, який володіє контрольним пакетом міжнародної металургійної компанії АрселорМіттал, не продаватиме свої активи ні в Україні, ні у Казахстані, ні у Південній Африці. Про те, що на сьогодні компанія не має планів залишити Україну, офіційно повідомила і прес-служба “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

Умови роботи цих регіонах є дуже складними, говориться у повідомленні, серед причин – падіння попиту на сталь, високий рівень імпорту з Китаю та девальвація рубля. Відтак, компанія АрселорМіттал має намір зосередитись на покращенні показників операційної діяльності своїх підприємств. 

“У відповідь на публікацію Казахського інформаційного агентства КазТАГ, компанія АрселорМіттал повідомляє, що в даний момент не має планів з продажу власних активів в Казахстані, Україні та Південній Африці. Умови роботи в цих регіонах є дуже складними у зв’язку з поєднанням низької економічної активності та падінням попиту на сталь, що в свою чергу, посилюється високим рівнем імпорту з боку Китаю та інших країн. Девальвація рубля також впливає на конкурентоспроможність в Казахстані. Внаслідок цих чинників, компанія АрселорМіттал зараз зосереджена на впровадженні заходів, направлених на покращення показників операційної діяльності своїх підприємств”. 

Нагадаємо, у 2005-му Лакшмі Міттал в рамках реприватизації купив найбільший металургійний комбінат країни Криворіжсталь за 24 мільярди 20 мільйонів гривень. Ця сума стала рекордом не тільки для України, але й для самого покупця – так багато Міттал не платив ні за одне зі своїх підприємств. Бізнесмен заявив про намір зробити Криворіжсталь перлиною своєї сталевий імперії і “однією з перлин світової металургії”.

Минулого року за версією ділового видання “Forbes Україна” металургійний гігант “АрселорМіттал Кривий Ріг” увійшов у топову п’ятірку українських експортерів, а у своїй експортній групі металопродукції – криворізький меткомбінат перший. Як відомо, холдинг Лакшмі Міттала за 10-ть років інвестував в український меткомбінат понад мільярд  200 тисяч доларів.

Генеральний директор “АрселорМіттал Кривий Ріг” Парамжит Калон неодноразово підкреслював: попри негативні тенденції і непрості для України часи, компанія не має наміру а ні виходити з країни, а ні згортати виробництво тут, у Кривому Розі.

Ми хочемо залишитись у цій країні, допомагати розвивати країну, місто. І хочемо, щоб нас бачили як партнерів. Це велика країна, тому що тут зустрічаються і Захід, і Схід. І на цій землі присутні цінності Заходу, а мислення – Сходу. Тому ми сподіваємося на те, що будемо успішною компанією тут. Не зважаючи на ситуацію, ми не призупинятимемо інвестиції, обсяги виробництва. Ми налаштовані оптимістично.

І за останніми зведеннями з металургійного ринку, глобальне падіння попиту на сталь істотно похитнуло і позиції українських металургів. У січні-травні 2015-го метпідприємства скоротили експорт металопродукції на 26,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2014-го. При цьому експорт металопродукції до країн СНД зменшився на 49%, у тому числі, в Росію – на 57%. Такі дані оприлюднені за результатами балансової наради представників підприємств гірничо-металургійного комплексу України.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank