Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МУЗЕЙ ПІВДЕННОГО ГЗК (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 20 липня 2015, 19:23

muzey yugok

Ось так по-новому, зараз виглядає колишній літній кінотеатр, а нині музей підприємства ПАТ «Південний ГЗК». Шановні гості перерізають стрічку і першими поринають в історію Південного ГЗК. Всередині все найновіше і найсучасніше. Кілька залів, що крок за кроком розповідають про історію підприємства.

Ідея створити музей підприємства Південного ГЗК виникла у його колишнього очільника Михайла Короленка ще 5 років тому. Під музей було вирішено надати приміщення колишнього літнього кінотеатру, який на той час не функціонував, а будівля пустувала. У 2010 розпочали реконструкцію будівлі, а за 2 роки почали збирати перші експонати.

У 2013-му році будівля всередині і зовні була готова тож з цього часу тут почали роботи з оформлення технікою, сучасним світловим оснащенням, кондиціонуванням,  почали встановлювати плазмові телевізори, які показують роботу кожного підрозділу. Також тут запрацювала сучасна _мультивідео система, завдяки якій онлайн можна подивитися як працює кар'єр.

Загалом усі експонати музею цікаві, кілька залів з історією кожного цеху: фотокартинами, макетами. Музей сучасний і  довершений

Поки ж як такого розкладу роботи музей не має. Над його складанням поки працюють. Але за записом тут вже готові зустріти і провести екскурсію для усіх бажаючих. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити