Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАГОРОДИ УЧАСНИКАМ АТО (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 18 серпня 2015, 19:01

ato nagoroda

18 серпня 94 криворізьких військовослужбовців, які  обрали для себе шлях захисту української державності у зоні АТО, отримали нагрудні знаки “Учасник АТО”.  Так напередодні національного свята, Дня Незалежності України, демобілізованим військовослужбовцям подякував та заохотив генштаб. Сьогодні бійці звільнені у запас і стоять на обліку у Саксаганському військовому комісаріаті.

Саме цей район – найкращий у виконанні мобілізаційної програми. Більшість присутніх у залі урочистостей бійців підпали під перші з моменту оголошення в Україні антитерористичної операції хвилі мобілізації. У кожного – своя особиста історія, але одне-єдине прагнення миру. Де саме воювали, бійці не зізнаються, кажуть, і місто, і держава на сьогодні повністю забезпечують відповідними пільгами і виплатами. Втім, сам процес збору документів на отримання статусу учасника бойових дій був непростим.

Вітаючи воїнів з почесною нагородою, керівник Саксаганського району запевнив, в районі готові надавати усю можливу допомогу учасникам бойових дій і особливо – родинам загиблих. Першочергове завдання і для і міської, і для районної влади – забезпечення  учасників АТО та сімей загиблих бійців житлом.

Висловив слова вдячності та потиснув руку кожному військовослужбовцю-учаснику АТО військовий комісар Саксаганського району. У кожному слові короткої промови – повага і  шана бійцям.

На урочисту церемонію нагородження державними відзнаками прийшли майже усі звільнені у запас військовослужбовці, окрім тих, хто прийняв особисте рішення продовжити захищати українські кордони. За розвідника і тепер добровольця нагрудний знак отримав батько Микола Гаврилович. У душах і серцях батьків – одвічний неспокій та тривога за сина.

Орденом третього ступеня нагороджено командира відділення гранатометників 25-ої окремої повітряно-десантної бригади сержанта Артема Щербину.  Він  загинув під Донецьком взимку 2015-го, 22-го січня. Нагороду батька отримав маленький Платон, який прийшов на церемонію з мамою.

Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих на сході України бійців. І дуже символічно звучали цього дня слова відомої пісні “Молитва за Україну”.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити