Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. ІНГУЛЕЦЬКИЙ РАЙОН. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 25 серпня 2015, 19:47

den nezal_ingulec

День Незалежності Інгулецький район відсвяткував без зайвого пафосу, але з особливим символізмом. 24-го серпня парк імені Савицького майорів переважно жовто-блакитними кольорами, учасники свята співали українських пісень, частували національними стравами та презентували  милі сувеніри на згадку.

Цей день – чи не єдиний, що об’єднує інгульчан різних професій у спільному прагненні проявити свої вміння у найнеочікуваніших творчих напрямках.

Під час урочистої частини заходу мешканців та гостей району привітала заступник міського голови Валентина Берлін.

У цей святковий день  голова райради Євген Рижков поряд з привітанням нагадав і про досягнення та перспективи справ буденних, якими на сьогодні живе Інгулецький район.

З-поміж численних експозицій особливу увагу, тим більше ближче до обіду, привертав фестиваль національної кухні з красномовною назвою «Страви з українською душею». А в тому, що приготовлені вони саме так – сумнівів не виникало – настільки щедро та щиро дівчата частували перехожих.

Український народ щедрий не лише на гостинність, а й на милосердя та доброту. Навіть у святкові дні чуйні криворіжці, пам’ятаючи про найважливіше, намагаються потурбуватися про тих земляків, які захищають наш спокій на сході України.

Що ж до настрою цього дня, учасники святкування зауважили: неоднозначний – навіть у такій приємній атмосфері забутися повністю навряд чи комусь вдалося.

Цей мальовничий стенд другий рік поспіль у День незалежності відображує мрії та очікування криворіжців. Минулого разу перехожі прикріплювали сюди символічні сердечка з побажаннями, цьогоріч – паперових білих голубів. Щоправда, на вимогу часу, написи оригінальністю не відрізнялися – своїй країні у День її народження мешканці Інгулецького району зичили винятково миру та процвітання.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити