Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІТАННЯ ВЕТЕРАНА ЛЕОНТЮК (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 07 вересня 2015, 19:37

veteran leontuk

Галину Сидорівну Леонтюк добре знають не тільки у ветеранському колі нашого міста, вона ніколи не відмовляється ані від доручень, ані від важливих громадських справ. Разом із рідними та друзями прийшли привітати мужню фронтовичку і вихованці 60-ї школи, де Галина Сидорівна є частим гостем.

На багатьох фотографіях, які зберігає Галина Сидорівна, друзі, які вітали її з днем народження в роки війни. Медсестричка Галя винесла з поля бою сотні поранених бійців, пройшла пекло Сталінграду й Курської дуги. Там же під Сталінградом познайомилася вона з майбутнім чоловіком – Антоном Леонтюком, одружилися вони у березні 1943-го.

Але не тільки нелегкі випробування завжди згадує Галина Сидорівна у цей день. Пам’ятним  спогадом залишаються для неї квіти, які дарував коханий чоловік Антон, з яким прожила 53 роки. і в день весілля, і на день народження.

Галина Сидорівна є частим гостем у музеї Криворізької 60-ї школи. Відверті розповіді, гостинність, щира радість у спілкуванні з дітьми – за це люблять цю дивовижну жінку і учні, і вчителі.

У квартирі Галини Сидорівни зберігається чимало фотографій чоловіка, з яким виховала двох дітей, має трьох онуків і двох правнуків. Прийшли поздоровити іменинницю і подруги, з якими не один рік пропрацювала Галина Леонтюк в раді ветеранів.

Вітали іменинницю  друзі, знайомі, рідні, котрі люблять  свою маму та бабусю за легкий характер та завжди гарний настрій. Пишається подружжям Леонтюк і Кривий Ріг, крім фронтових медалей, зберігає Галина Сидорівна відзнаку «За заслуги перед містом», чимало грамот від уряду країни, керівництва міста та області. А про подвиг ії  чоловіка, Героя Радянського Союзу Антона Леонтюка сьогодні нагадує людям меморіальна дошка, встановлена на будинку, де мешкає зараз його дружина.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити