Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 18 вересня 2015, 19:02

den part_slavi

Як кожна війна Друга Світова принесла чимало страждань нашому народу.  Залишила біль, втрати близьких, сльози матерів і тяжкі спогади. А ще – пам'ять і гордість за  героїчні подвиги наших земляків. Вивчаючи у школі історію України, сьогодні  учні відкривають для себе  нові її сторінки. Організатори і ведучі виховного заходу до Дня партизанської слави зібрали чимало історичних фактів і  відеоматеріалів про діяльність руху опору у далекі воєнні роки.

Загони партизанів  та підпільників   у 1941- 45 роках створили  досить потужну  силу  і  допомогу   для  діючої армії у боротьбі проти фашиської  Німеччини. Завдяки показу відеоматеріалів учні дізнались про створення  перших партизанських  загонів,  особливості  їх  боротьби у тилу ворога, життя героя партизанського командира  Сидора Ковпака,  та славетні подвиги його  загону.  У представлених  театралізованих  композиціях   учасники виховного  заходу  намагались передати  почуття  і переживання наших солдат,  їх  близьких рідних та очікування  листів  з фронту.

День партизанської слави – це  свято сильних духом людей, які не шкодували свого життя заради  перемоги над ненависним ворогом. І саме молодь  сьогодні повинна  зробити все, щоб в нашій країні  ніколи не було війни,  а такі поняття як Батьківщина, честь, обов'язок і пам'ять  передавалися із покоління в покоління.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank