Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЦЗ. КАМПАНІЯ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 12 жовтня 2015, 19:19

centr zaniatosti

Дисбаланс попиту й пропозиції фахівців  спонукав партнерів на ринку праці шукати шляхи формування орієнтації молоді до вибору професій, насамперед, за потребами ринку праці. Головним інструментом у такій ситуації є профорієнтація, яка допомагає зробити правильний вибір майбутнього фаху і забезпечити висококваліфікованими кадрами новостворені і вакантні місця. Школярам вкрай важлива якомога рання зустріч із професією і найголовніше, конкретне знайомство з видом професійної діяльності.

Завдання спеціалістів з профорієнтації – показати дитині світ професій як важливий складник навколишнього світу. Все, що нас оточує, зроблено руками людей, професії яких не завжди відомі школярам, а якщо й відомі, то мало хто з них усвідомлює важливість цих професій для суспільства. Так у  Кривому Розі фахівці служби зайнятості впродовж кількох років спільно з освітянами проводять профорієнтаційні заходи для школярів: «Презентації робітничих професій», професіографічні екскурсії на підприємства, зустрічі з майстрами «золоті руки» . 

Майже у всіх школах встановлені профорієнтаційні термінали «Живи і працюй в Україні!»,  які допомагають учням   ознайомитися з  майбутній     професією , її вимогами до стану здоров’я, шляхами оволодіння нею та умовами професійного навчання. За допомогою  терміналів  та барометрів професій  учні знайомляться  зі станом ринку праці та перспективами попиту на обрану професію. Аби вся інформація у цих ресурсних центрах була актуальною традиційно на початку у навчального року фахівці центрів зайнятості проводять семінари для керівників шкіл.

Крім цього міський центр зайнятості має ще чималий ресурс для допомоги у визначені майбутньої професії

Визначатися  з майбутнім на ринку праці школярам пропонують  вже з молодшої школи.

Вибір професії – важливий крок у житті кожної людини. Людина, яка отримує задоволення від своєї праці, в першу чергу, зберігає своє здоров’я: в неї немає перенапруження, незадоволеності, образи на долю. У неї набагато більше шансів для успішної самореалізації! І починати цей шлях , радять фахівці  вже зі шкільної парти 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити