Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИХОВНА ГОДИНА ДО ДНЯ ГІДНОСТІ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 20 листопада 2015, 19:04

den gidnosti

Україна  є другою за розмі­ром території європейською державою,  з багатими  природними ресурсами  і досить непростою  історією боротьби за незалежність. Саме прагнення  захистити права  і свободу та  демократичні цінності і європейський вибір  спонукали  українців вийти на Євро майдан у листопаді 2013 року. Буремні і трагічні події двох останніх років нікого не залишають байдужим.

Сучасне життя є досить непростим, адже в ньому зустрічається усе: радість і горе, нагороди та випробування. Але від того, наскільки  гідно люди здатні витримати і перемогти  ті чи інші  складні життєві обставини  залежить наше життя у майбутньому. І хоча всі люди  різні,  переконані восьмикласники, існують  певні орієнтири, морально-етичні принципи,  на які вони  мають  рівнятися.

. Перегляд відеоматеріалу  про події революції гідності, віршовані рядки і пісенні композиції, що прозвучали на виховній годині,  та написання листівок у майбутнє  дали можливість для старшокласників висловити своє ставлення до сучасних і  подій недалекого минулого. А ще вшанувати  пам’ять  героїв, хто не пошкодував свого життя заради кращого майбутнього.

Патріотизм починається з шкільної парти, з поступових сходинок, які ведуть до пізнання світу та  нових відкриттів. А виховання загальнолюдських цінностей  і відчуття власної відповідальності за життя інших  допоможуть  старшокласникам сформувати  активну життєву позицію і знайти своє місце у житті.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити