Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА ЛЯЛЬОК (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 30 листопада 2015, 19:14

lyalki motanki

Невід’ємною умовою створення позитивної ляльки є, передусім, бажання та гарний настрій, говорить авторка цих робіт, лялькарка Марина  Дьяченко. Часто-густо народних ляльок називають «мотанками», найімовірніше через притаманну техніку виконання, але це, за словами майстрині, не історична назва.

Пані Марина народну ляльку вивчає майже 25 років. Улюбленої, говорить, немає – всі без винятку однаково рідні, але є – особлива, насамперед тому, що найперша.

Цій непримітній ляльці – понад 40 років. Пізніше з’явились сотні інших, різноманітних, яскравих, створених більш вправно, кожна з яких має свою історію.

На сучасному етапі народною лялькою цікавляться і нерідко беруться створювати багато хто, однак, зауважує колега пані Марини, криворізька лялькарка Маріанна Любас, далеко не всі досконало вивчають історію та відповідні традиції.

Марина Дьяченко – багаторазова учасниця виставок всеукраїнського та міжнародного рівнів. З 2013-го року – вона є членом Всесвітньої спілки лялькарів. Саме це на сьогодні вважає найбільшим особистим досягненням.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank